מסעדת בשרים כשרה? הנה מה שמחכה לכם ב"הסולם ביסטרו"

כשחושבים על זה, הזמן עובר מהר.. מה עובר מהר, טס! עוד לא עברו שלוש שנים מאז נתנו את יריית-הפתיחה בדמות השקת "הסולם – קפה אוכל, אמנות", והנה אנחנו מוצאים את עצמנו במעלה השביל – שלא לומר במעלה הסולם, עם אחות קטנה וטרייה לזו שבכרכור.

לאלו מכם שמכירים אותנו מהמסעדה הכשרה במייסדים 30 בכרכור, כבר בטח ברור בשלב הזה שיש לנו מסעדה נוספת וחדשה – "הסולם ביסטרו". מדובר במסעדה בשרית חדשה וכשרה בקיסריה (פארק תעשיה קיסריה), ומה שמנחה את הטון ב"ביסטרו", היא חוויית בשר ויין; התפריט העשיר שלנו מציע מגוון נתחי-קצבים כשרים, דגים טריים, מנות אסייתיות ובתוך כך גם מנות לאנשים הרגישים לגלוטן; בביסטרו תפגשו מגוון יינות – גם יינות ארץ ישראליים, וגם יינות מהעולם. איך הכל נראה מסביב אתם שואלים? אז נגיד לכם שהאווירה במסעדה היא מעט וורסטילית; ביום – אנחנו מציעים עסקיות –

א. בוחרים מנה עיקרית
ב. מקבלים גם לחם אישי עם מטבלים מפנקים וסלט אישי
ג. ישנה אפשרות של הוספת שתיה רגילה בשמונה ש"ח או בירה/כוס יין ב-18 ש"ח תוספת
בערב – המקום מקבל ווייב רגוע, האורות מעומעמים ומחמיאים (כתמיד) ליצירות האמנות שתלויות על הקירות – כי כמובן שגם אמא שלנו – הפסלת ובעלת בית הספר לאומנות – דורון דהן, מעורבת ישירות בעיצוב המסעדות; הרבה חבר'ה באים לדייטים, אחרים מביאים את כל המשפחה, ויצא לא פעם שבצהריים אירחנו כבר ארוחות צוות שמקורן במשרדים ובחברות שממוקמים ממש כאן בפארק תעשיה קיסריה.

מסעדה בשרית כשרה וחדשה בקיסריה – ככה הכל התחיל:

אב המשפחה שלנו – שף ליאור דהן, עבד משך שנים רבות בבתי מלון ובחברות קייטרינג פרטיות, ואנחנו – הילדים, תמיד היינו בסוד העניינים; היו מלא בקרים שקמנו יחד עם עם אבא בחמש בבוקר כדי לעזור לו לבצע הכנות במטבח לפני היציאה לעוד אירוע, לעוד יום שכלל מלא אוכל, ומלא אהבה.

מתוך העשייה שהפכה די משותפת, התחלנו – אנחנו הילדים – שקד, אמנון ואלמה, "להציק" לאבא..גם אמא הצטרפה למסע השכנועים, והיו שם משפטים כמו:
'אבא, אתה הרי עושה כל דבר עד הסוף ובמקצוענות – לממה שלא תפתח מסעדה?'. אמרנו וכך קרה – וכשראינו שהמסעדה הכשרה והחלבית בכרכור היא משהו שאנשים נהנים לחזור אליו – בוקר ,צהריים וערב, אמרנו לאבא:
'אוקיי, אנחנו כשרים וזה חשוב..עוד משהו שכדאי לנו לעשות זה לפתוח מסעדה בשרית כשרה שתספק את הצד השני של החוויה הקולינרית הכשרה'. וגם זה בסופו של דבר חילחל, עד שהאבא שלנו הרים את הכפפה ופתח את ה"ביסטרו".
כמובן שכל אחד מאיתנו תרם את חלקו; כאמור, אמא – דורון, לקחה על עצמה את כל נושא עיטור המסעדה ביצירותיה, אמנון נכנס לעניינים, הפשיל שרוולים וטיפל בכל נושא עיצוב הבר והתאורה, נקודות חשמל – יו ניים איט. אלמה נכנסה גם היא לעניינים בהילוך גבוה ועזרה עם הרבה עניינים לוגיסטיים ואדמיניסטרטיביים – ויחד – יצרנו את הדבר הזה והפכנו אותו לאפשרי.

ומה נאמר לכם לסיכום?

נהיה לנו חם בלב ובנשמה שאנחנו קולטים כמה אורחים חוזרים אלינו ומביאים אפילו עוד בני משפחה וחברים איתם. אנחנו מאמינים שאנחנו עושים משהו נכון וטוב, אנחנו הולכים אחרי רחשי ליבנו וכמו שזה נראה כיום – זה מצליח להדהד בצד השני.

לא משנה אם אתם בעניין של בשרים או יותר בקטע של מסעדה איטלקית, אנחנו כאן ב"הסולם", תמיד נצא מגדרנו כדי שהחוויה שלכם אצלנו תהיה הטובה ביותר, ואנחנו מדברים על כל הרמות; מהרגע בו לחצתם על הקישור לשם הזמנת מקום במסעדה, ועד הרגע בו יצאתם מהחניון שלנו.

אהבת? שיתפת!

Facebook
Pinterest
Tumblr
Telegram
WhatsApp